Designer By:AseSsiNo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Designer By:AseSsiNo

Derigjuar dhe Kontrolluar Nga FaT-MiR-IdRiZi
 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 1 Pyetje Per Ju

Shko poshtė 
AutoriMesazh
b3s4r

b3s4r


Male Numri i postimeve : 9
Age : 32
Lokacioni : Jas***
Interesat e Juaja : ehehe
Firma Juaj : ahahaha
Registration date : 22/10/2007

1 Pyetje Per Ju Empty
MesazhTitulli: 1 Pyetje Per Ju   1 Pyetje Per Ju Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:44 am

Ejj A Mund mem bo admin n`forum ...

Edituar Nga Staffi -- Edit by : PajtiM

O ti karo ku gjendesh ti a? nuk je nmal drejt admin me u bo Respekto Regullat qe te jesh i respektuar aj loqk


T - - .// Tema Mbyllet -- ==


Edituar pėr herė tė fundit nga PajtiM nė Mon Feb 25, 2008 6:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
1 Pyetje Per Ju
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Designer By:AseSsiNo :: Pyetje & Pėrgjigje{NDIHMĖ}-
Kėrce tek: