Designer By:AseSsiNo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Designer By:AseSsiNo

Derigjuar dhe Kontrolluar Nga FaT-MiR-IdRiZi
 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 New Hacked

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PajtiM
cC|TeRroR
cC|TeRroR
PajtiM


Male Numri i postimeve : 54
Age : 32
Lokacioni : N`TeTov
Interesat e Juaja : Design, Programms , Hacking
Firma Juaj : Skom Firm
Registration date : 08/10/2007

New Hacked Empty
MesazhTitulli: New Hacked   New Hacked Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 9:13 pm

New hacked Site :

qet site e kena hack tu lujt koqe u rokem ne msn u shajtem per 5 min webi per toke ..!!

www.albadal.net

B-Rran - CrAcKeR NiNi - Script Man - TiMiHack
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AlbaBox.Info - AlbaSick.CoM - Ngjarjet.CoM - AlbaShar
b a b a
Vizitor
New Hacked Empty
MesazhTitulli: baba   New Hacked Icon_minitimeSat May 03, 2008 2:59 pm

haha, po de po, nvend se mi nihmu njerit, mi ndrru default paswordat e plesk, ju vec kqyrni mi qi nanen webave shqipe.


Mos me shtini se ju sosi me hack SQL te gjitha webat qe i keni neper servera, po rrini urt ma mire, mos tja nisi luftes si ne kohen e vjeter

me bo mja nis ju sosi Smile

Nga r.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
New Hacked
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Designer By:AseSsiNo :: Hacking & Reportazhe-
Kėrce tek: